Aleksandra Szutenberg nową gwiazdą Polsatu.

Od kilku miesięcy widzowie Polsatu mają ogromną przyjemność oglądać nową prezenterkę sportową imieniem Aleksandra Szutenberg. Z powodzeniem młoda dziewczyna konkuruje z Karoliną Szostak. Patrzę na nią i jestem pod ogromnym wrażeniem jej uroku osobistego i tego w jaki sposób opowiada o wydarzeniach sportowych mijającego dnia.

Ola SzPanią Aleksandrę i Karolinę różni wiele, bo i wzrost, wiek jak i waga, ale łączy jedno: miłość do sportu. Pani Ola nie wzięła się jednak znikąd. Ona nie tylko opowiada o wydarzeniach sportowych ona jest też sportsmenką, choć tylko byłą, bo zaprzestała czynnie uprawiać sport.

Przez wiele lat uprawiała gimnastykę artystyczną i reprezentowała nasz kraj na zawodach, aby teraz po zakończeniu kariery jeszcze jako młodziutka osoba zasiąść po drugiej stronie kamery. Pracuje w studiu wiadomości sportowych i tam się teraz realizuje.

Z ogromnym wdziękiem i pasją w głosie prowadzi serwis poranny i wieczorny. Widzę, że dziewczyna jest bardzo zaangażowana, zna się i jest dobrze przygotowana merytorycznie do nowej pracy. Taka dziewczyna to słowo daję, cud malina.

Tak jak wspomniałem jest byłą gimnastyczką artystyczną a z reguły mężczyźni uwielbiają ten sport. Dodam, że chodzą słuchy nie wiem czy prawdziwe, że prezydent Władimir Putin zdradzał swoją żonę właśnie z reprezentantką swego kraju w gimnastyce. Mają ze sobą nawet dziecko.

W historii zwłaszcza bloku wschodniego znanych jest wiele przypadków gimnastyczek, które aby zrobić wielką karierę międzynarodową zmuszone były do ogromnych wyrzeczeń nie tylko natury sportowej. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale każdy, kto zna sprawę wie ile w przeszłości było skandali obyczajowych w tej dyscyplinie. Nawet teraz chodzą plotki o rzekomym romansie Władimira Putina z rosyjską gimnastyczką artystyczną.

Sport to zawsze coś więcej.

Niestety, ale ten sport ma charakter bardzo seksualny i jeśli dobrze słyszałem to w kilku krajach islamskich jest on nawet zakazany. Nie odbywają się tam żadne międzynarodowe zawody i nie ma nawet takich związków sportowych.

Mam nadzieję, że pani Ola nie obrazi się na mnie za ten tekst, ale prawda jest taka, że jest bardzo atrakcyjną kobietą tak jak wiele innych gimnastyczek i jest uosobieniem seksapilu. Do tej pory była nią Karolina Szostak a teraz jak mniemam będzie nią Aleksandra Szutenberg.

Widziałem ją po raz pierwszy rano w studiu Polsatu razem z Beatą Cholewińską. Miała na sobie bardzo seksowną czarną spódniczkę, ale muszę tutaj donieść wszystkim zafascynowanym jej urodą, że niestety, ale dziewczyna ma partnera, więc trzeba zapomnieć, ale pomarzyć można a już na pewno pooglądać ją sobie w studiu.

 

Ja ze swej strony jestem zadowolony, że stacja wybrała właśnie ją do prezentowania porannych wydarzeń sportowych mijającego dnia. Gdy budzę się wcześnie rano i zaspany włączam telewizor to widok pięknych kobiet napawa mnie optymizmem.

Od pewnego czasu panna Ola prowadzi także wieczorne wydanie wiadomości sportowych i od teraz miło mi jest je oglądać. Wreszcie jakaś ładna blondynka wzięła się za prezentację polskiego i światowego sportu. Wiem, że Karolina Szostak także jest ładna, ale teraz gdy pokazywać będzie swój talent taneczny w programie “Taniec z Gwiazdami” cała odpowiedzialność spocznie na barkach panny Aleksandry.

Zobacz zdjęcia pięknej panny Aleksandry:

Zdjęcia panny Aleksandry

Aleksandra Gwiazda TV zdjęcie.

Ola-Szutenberg

Polecam także uwadze:

Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję, że i tobie panna Ola bardzo się podoba?. A jeśli chcesz pooglądać jej zdjęcia to zapraszam poniżej.

Comments are closed.