Zobacz koniecznie

Kontekst

  • Odwiedzin dzisiaj: 549
  • Odwiedziło dzisiaj: 296
  • Odwiedzin wczoraj: 1022
  • Odwiedziń wczoraj: 501
  • Razem odwiedzin: 361681
  • Razem wpisów: 450
  • Razem komentarzy: 114

Polecam

Referencje

Zaakceptuj pliki cookie bądź zmień ustawienia wyszukiwarki!
Polecam ten hosting.

Link polecający

Google+

Ewa Farna pokazała… strona 1

Coś mi się tak ostatnio wydaje, że Ewa Farna staje się najgorętszą partią młodego pokolenia polskich wokalistek. Niezwykle utalentowana i do tego piękna z ogromnym poczuciem humoru wpływa na mężczyzn jak najlepszy afrodyzjak.

Dziewczyna ma nie tylko talent muzyczny, ale też wdzięki, którym może pozazdrościć wiele innych kobiet polskiej estrady. Do tego wie jak zaprezentować swój ogromny seksapil, aby publiczność oszalała.

Każda kobieta, gdy wchodzi w dorosłość chce pokazać to, co ma najlepsze a przede wszystkim udowodnić światu i sobie, że nie jest już dziewczynką. To właśnie niedawno zrobiła Selena Gomez i to samo robi teraz Ewa.

Ona też musiała pokazać swój jędrny i piękny biust a muszę przyznać, że dziewczyna ma, co pokazywać. Patrzyłem się na nią i czerwieniłem na widok jej okazałego biuściku.

Obecnie Ewa studiuje i dopiero przygotowywuje się do kolejnej płyty, która nie wiadomo, kiedy się ukaże. Jednak, aby nie było o niej zbytnio cicho, bo żadna celebrytka tego nie lubi to pokazała, co miała.

Jej fani mogą ją teraz podziwiać w okazałych pozach, gdy pokazuje swoje piękne ciało. Jestem wprost zachwycony jej wdziękami. Mógłbym ją komplementować tak jeszcze długo, ale same zdjęcia powiedzą dużo więcej niż słowa.

Ewa Farna biust.


Ewa-Farna-w-spodniach-z-biustem

Ewa Farna z super biustem

Ewa-Farna-z-biustem

Podziwiam dziewczynę. Przyznam się, że tak jak wielu innych jej fanów ja także chciałbym choć przez chwilę dotknąć jej piersi, ale wcale nie w erotyczny sposób lecz tak z czystej ciekawości.

Dodaj komentarz

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *